KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I ICH RODZICÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO W KICINIE – HARMONOGRAM.
LP.
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA
DZIEŃ KONSULTACJI
GODZINA
1.
Freudenreich Dariusz – dyrektor szkoły
CZWARTEK
7:00 – 8:00
2.
Dolska Małgorzata
CZWARTEK
12:30 – 13:30
3.
Dziekańska Dorota
WTOREK
7:00 – 8:00
4.
Felczak Bogumiła
PONIEDZIAŁEK
15:30 – 16:30
5.
Gajewska Monika
WTOREK
11:30 – 12:30
6.
Geisler Izabela
CZWARTEK
OSTANI CZWARTEK MIESIĄCA
12:45 – 13:45
16:30 – 17:30
7.
Gogola Szymon
ŚRODA
15:00 – 16:00
8.
Grygier – Stępień Małgorzata
ŚRODA
7:00 – 8:00
9.
Herkt Katarzyna
CZWARTEK
7:45 – 8:45
10.
Janowska Magdalena
WTOREK
7:00 – 8:00
11.
Jarząbek Dorota
CZWARTEK
7:00 – 8:00
12.
Jędrzejewska Beata
ŚRODA
14:30 – 15:30
13.
Karwat Joanna
WTOREK
7:00 – 8:00
14.
Kołodziej Dominika
PONIEDZIAŁEK
14:00 – 15:00
15.
Kominek Anna Maria
WTOREK
13:30 – 14:30
16.
Królewicz Beata
PONIEDZIAŁEK
13:30 – 14:30
17.
Kwiatkowska Sandra
CZWARTEK
15:30 – 16:30
18.
Lesiczka Leszek
WTOREK
14:00 – 15:00
19.
Łukaszka Łukasz
CZWARTEK (CO 2 TYG. OD 18.09)
14:25 – 15:25
20.
Maziarz Milena
PONIEDZIAŁEK
15:30 – 16:30
21.
Michałowska Magdalena
PONIEDZIAŁEK
7:00 – 8:00
22.
Nowacka Magdalena
PONIEDZIAŁEK (CO 2 TYG. OD 18.09)
7:00 – 8:00
23.
Nowacka – Kościelniak Anna
PONIEDZIAŁEK ( CO 2 TYG. OD 18.09)
13:45 – 14:45
24.
Pachocka Anita
PIĄTEK
15:00 – 16:00
25.
Płonka – Mateja Anna
PONIEDZIAŁEK
11:45 – 12:45
26.
Przybilska – Wyczyńska Natalia
WTOREK
14:25 – 15:25
27.
Rochatka Danuta
WTOREK
7:00 – 8:00
28.
Senko Beata
ŚRODA
7:00 – 8:00
29.
Sikora Anna
WTOREK
14:25 – 15:25
30.
Nitka Weronika
ŚRODA
14:25 - 15:25
31.
Sobiak Patrycja
PONIEDZIAŁEK
7:00 – 8:00
32.
Sobkowiak Aneta
ŚRODA
13:30 – 14:30
33.
Sobolewska Maria
PIĄTEK
7:00 – 8:00
34.
Toboła Łukasz
PONIEDZIAŁEK
14:35 – 15:35
35.
Toboła Magdalena
WTOREK
13:30 – 14:30
36.
Turek Karolina
CZWARTEK
14:35 – 15:35
37.
Twardowska Anna
WTOREK
11:45 – 12:45
38.
Wachowiak Bernadeta
WTOREK (CO 2 TYG. OD 12.09)
12:30 – 13:30
39.
Wójcik Ewa
PONIEDZIAŁEK
12:45 – 13:45
40.
Zimniak Agnieszka
PIĄTEK
7:00 – 8:00
41.
Żak Małgorzata
ŚRODA
13:30 – 14:30