• /Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2009/2010

• Turniej Eliminacyjny do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w karate tradycyjnym. Gniezno, 13.02.2010r

Zawodnik Klubu Karate Tradycyjnego ORZEŁ, Bartosz Paterka zdobył srebrny medal w Turnieju Eliminacyjnym

do Pucharu Polski Dzieci, który odbył się 13 lutego Br. w Gnieżnie

II m w Turnieju Unihokeja „ FERIE 2010”

II m. w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminny Czerwonak w Piłce Koszykowej Dziewcząt.

Najlepsza zawodniczką meczu została wybrana nasza uczennica Joanna Gorynia

V m. w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminny Czerwonak w Piłce Koszykowej Chłopców

I m. w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminny Czerwonak w Unihokeju Dziewcząt.

I m. w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminny Czerwonak w Unihokeju chłopców,

tym samym uzyskaliśmy możliwość startu w Powiatowych Mistrzostwach  Unihokeju

II m . Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dziewcząt w Piłce Koszykowej.

Wewnątrzszkolny turniej „RAMBIT” klas czwartych. 29.04.2010r.

Klasę IVa reprezentowali: Alter Weronika, Czerniejewicz Bartosz, Dziedziula Jan, Klimecki Marcin, Reszela Tomasz, Ulatowski Rafał. Skład reprezentacji klasy IVb to: Grygiel Julia, Miedziński Jan, Mrówczyński Jacek, Odważny Kacper, Snoch Patrycja, Wiza Julia. Po bardzo wyrównanej walce, miejsce pierwsze zajęła klasa IVa, uzyskując 17 punktów. Natomiast miejsce drugie zajęła klasa IVb zdobywając 16 punktów. Gratulacje.

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Czerwonak w Czwórboju Lekkoatletycznym. Owińska 30.04.2010r.

10. Krzysztof Tchórzewski,

brała udział w Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Czerwonak w Czwórboju Lekkoatletycznym, zajmując w ogólnej klasyfikacji II miejsce. Reprezentacja dziewcząt drużynowo zajęła I miejsce, reprezentacja chłopców natomiast II miejsce. Indywidualnie Ada Lisiecka zdobyła I miejsce a Angelika Majchrzak miejsce V. W klasyfikacji indywidualnej chłopców IV miejsce zajął Michał Strasz. Najlepsze wyniki, deklasując pozostałych zawodników, uzyskaliśmy w konkurencji biegów na dystansie 600 metrów dziewcząt i 1000 metrów chłopców.

Gratulujemy całej reprezentacji wspaniałych wyników

Wyniki ogólnej klasyfikacji Mistrzostw Szkół Podstawowych Gminy Czerwonak w Czwórboju Lekkoatletycznym: