Szkoła Podstawowa im.Augusta Cieszkowskiego w Kicinie

 

Nawigacja

ENCYKLOPEDIA WIELKOPOLAN

Plan pracy 2017/2018

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

 

 

 

Plan pracy

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Augusta Cieszkowskiego w Kicinie

na rok szkolny 2017/2018

 

1.   Organizacja roku szkolnego

2.   Dni wolne od zajęć dydaktycznych       

 3.   Terminy klasyfikacji   

4.   Spotkania z rodzicami

5.   Terminy posiedzeń rad pedagogicznych 

6.   Imprezy i uroczystości szkolne   

 

1.Organizacja roku szkolnego

04.09.2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

04.09.2017 – 09.02.2018

I semestr

26.02.2017 – 22.06.2018

II semestr

23.12.2017 – 31.12.2017

Zimowa przerwa świąteczna

12.02.2018 – 25.02.2018

Ferie zimowe

29.03.2018 – 03.04.2018

Wiosenna przerwa świąteczna

Maj 2018

Wycieczki  klasowe, zielone szkoły

22.06.2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

23.06.2018 – 31.08.2018

Wakacje

 

2. Dni wolne od zajęć dydaktycznych

2.05.2018

Dzień wolny – Święto Flagi- dzień odpracowany 23.09.2017 /Piknik Czterech Wielkich/

4.05.2018

Dzień wolny – dzień odpracowany Kiermaszem pod Aniołem

15.05.2018

Dzień wolny – Dzień Patrona

                      1.06.2018

Dzień wolny – Dzień Dziecka

 

3. Terminy klasyfikacji

05-19.09.2017

Adaptacja uczniów klasy IV – okres bez ocen  niedostatecznych

Do 02.01.2018

Przekazanie informacji o zagrożeniach oceną niedostateczną uczniom i ich rodzicom na I półrocze r.sz.2017/2018

do 24.01.2018

Przekazanie informacji uczniom i ich rodzicom o przewidywanych ocenach  śródrocznych w  roku szkolnego 2017/2018

31.01.2018

Ostateczny termin wystawiania ocen śródrocznych

01.02.2018

Posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej

11.05.2018

Przekazanie informacji o zagrożeniach roczną oceną niedostateczną uczniom i ich rodzicom

01.06.2018

Przekazanie informacji uczniom i ich rodzicom o przewidywanych ocenach  rocznych w  roku szkolnego 2017/2018

11.06.2018

Ostateczny termin wystawiania ocen  rocznych

13.06.2018

Posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej

 

4. Spotkania z rodzicami

14.09.2017, godz. 17:00 (środa)

Spotkanie z rodzicami /wszystkie klasy/.

11.10.2017, godz. 17:00. – 19:00 (środa)

Dyżur nauczycieli

14.11.2017, godz. ustalona przez wychowawców

Spotkanie z rodzicami: klasy 0 - III

15.11.2017, godz. ustalona przez wychowawców

Spotkanie z rodzicami: klasy IV - VI

17.01.2018, godz. 17:00-19:00 (środa)

Dyżur nauczycieli

06.02.2018, godz. ustalona przez wychowawców

Spotkanie z rodzicami: klasy 0 - III

07.02.2018,  godz. ustalona przez wychowawców

Spotkanie z rodzicami: klasy IV - VI

14.03.2018, godz.17:00

Dzień otwarty dla dzieci z przyszłorocznych klas I. 

04.04.2018, godz. 17.00-19.00 (środa)

Dyżur nauczycieli

16.05.2018, godz. 17.00-19.00 (środa)

Dyżur nauczycieli

14.06.2018, godz. ustalona przez wychowawców

Spotkanie z rodzicami /wszystkie klasy/.

 

5. Terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej

28.08.2017, godz.10:00 (poniedziałek)

Przydział czynności – organizacja roku szkolnego 2017/2018.

01.09.2017, godz. 10:00

 Organizacja roku szkolnego 2017/2018. Plan zajęć. Plan uroczystości i imprez szkolnych.

12.09.2017 godz. 15:00

Przedstawienie planu nadzoru pedagogicznego na rok szkolny 2017/2018.

11.10.2017                          

Rada szkoleniowa.

07.11.2017

Rada szkoleniowa.

01.02.2018

Posiedzenie klasyfikacyjne.

08.02.2018

Rada analityczna - I półrocze roku szkolnego 2017/2018

21.03.2018

Rada szkoleniowa.

08.05.2018

Rada szkoleniowa.

13.06.2018

Posiedzenie klasyfikacyjne.

20.06.2018

Podsumowanie roku szkolnego 2017/2018.

 

6. Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych

 

ZADANIA

TERMINY

OSOBY ODPOWIEDZIALNE/ KOORDYNATORZY

 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – APEL

 

04 WRZEŚNIA 2017

 

Aneta Sobkowiak

 

PIKNIK CZTERECH WIELKICH

 

WRZESIEŃ 2017 r.

 

Leszek Lesiczka

 

KAMPANIA WYBORCZA I WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

 

WRZESIEŃ 2017 r.

 

Szymon Gogola

 

DZIEŃ CHŁOPCA

 

WRZESIEŃ 2017

 

Imprezy indywidualne w klasach.

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

 

1 PAŹDZIERNIKA 2017

 

Izabela Geisler, Katarzyna Wojciechowska, Anita Pachocka

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

PASOWANIE UCZNIÓW KLAS I

13 PAŹDZIERNIKA 2017

Karolina Turek, KatarzynaWojciechowska                                                                                                                    

DZIEŃ PAPIEŻA JANA PAWŁA II

 

PAŹDZIERNIK 2017

 

Magdalena Toboła, Krystyna Cuprych

SZKOLNE ELIMINACJE DO KONKURSÓW KURATORYJNYCH

PAŹDZIERNIK / LISTOPAD 2017

Małgorzata Mikosz, Aneta Sobkowiak, Beata Jędrzejewska,

Eliza Marciniak, Dorota Dziekańska, Dorota Jarząbek, Maria Sobolewska

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „JESIENNA ZADUMA”

 

PAŹDZIERNIK / LISTOPAD 2017

 

Arleta Panfil

ŚWIĘTO GÓR NA NIZINACH

14 PAŹDZIERNIKA2017

Leszek Lesiczka

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

10 LISTOPADA2017

 

Małgorzata Mikosz, Aneta Sobkowiak, Agata Piątek 

ZABAWY ANDRZEJKOWE / DYSKOTEKA

 

 LISTOPAD 2017

 

Dominika Jasik, Agnieszka Nowak

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 

24 LISTOPAD 2017

 

Beata Królewicz, Dorota Jarząbek

KONKURS NA KARTKI BOŻONARODZENIOWE

LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2017

Jerzy Nowak, Małgorzata Żak

MIKOŁAJKOWE ROZMAITOŚCI

 

06 GRUDNIA 2017

 

Imprezy indywidualne w klasach.

KIERMASZ POD ANIOŁEM

 

09 GRUDNIA 2017

 

Izabela Geisler, Katarzyna Wojciechowska

 

WIGILIE KLASOWE/ JASEŁKA/ PREZNTACJA KOLĘD I PASTORAŁEK W WYKONANIU POSZCZEGÓLNYCH KLAS

GRUDZIEŃ 2017

 

Kl. 0-III: Magdalena Michałowska, Bogumiła Felczak, Patrycja Sobiak;

Kl. IV – VII: Magdalena Toboła, Krystyna Cuprych

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA (KL. I – III)

 

STYCZEŃ 2018

Imprezy indywidualne w klasach.

POCZTA WALENTYNKOWA

 

14 LUTEGO 2018

 

Szymon Gogola, Agnieszka Nowak

DZIEŃ KOBIET

 

8 MARCA 2018

 

Imprezy indywidualne w klasach.

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

 

MARZEC 2018

 

Agata Piątek, Arleta Panfil

SZKOLNY KONKURS TALENTÓW

MARZEC 2018

Dominika Jasik

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

 

 

MARZEC 2018

 

 

Magdalena Toboła, Krystyna Cuprych

 

AKCJA „CZYTANIE DZIECI - DZIECIOM”

 

MARZEC – MAJ2018

 

Anita Pachocka, Arleta Panfil

 

GMINNY KONKURS „W KRĘGU KULTURY ANGLOJĘZYCZNEJ”

 

KWIECIEŃ 2018

 

Eliza Marciniak, Dorota Dziekańska, Dorota Jarząbek,

 

KONKURS NA NAJCIEKAWSZY FOLDER O SZKOLE (KL. IV – VI)

 

KWIECIEŃ 2018

 

Jerzy Nowak, Małgorzata Żak,

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

 

KWIECIEŃ 2018

 

Dominika Jasik, Agnieszka Nowak, Katarzyna Wojciechowska

DZIEŃ ZIEMI / SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

KWIECIEŃ 2018

 

Happening – Agnieszka Weber, Małgorzata Grygier – Stępień

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

 

MAJ 2018

 

Ewa Wójcik, Aneta Sobkowiak, Beata Jędrzejewska

 

DZIEŃ PATRONA. RAJD DO WIERZENICY („ŚLADAMI AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO”)

 

15 MAJA 2018

 

Małgorzata Mikosz, Katarzyna Wojciechowska

DZIEŃ DZIECKA

 

1 CZERWCA 2018

 

Leszek Lesiczka, Agnieszka Nowak, Szymon Gogola

KONKURS: „MIEJSCA W POLSCE, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ”

 

CZERWIEC 2018

 

 

Milena Maziarz, Agnieszka Weber, Dominika Jasik

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

22 CZERWCA 2018

 

KLASY III i VI Patrycja Sobiak, Małgorzata Grygier - Stępień