• Rok szkolny 2023/2024

• OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

05.04.2024

Z radością informujemy, że wsród ósmoklasistów naszej gminy najlepiej z zawiłościami gramatyki angielskiej poradziła sobie Nina Kopczyńska zdobywając I miejsce w Gminnym Konkursie Językowym "Grammar Chalenge" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Koziegłowach.

Wszystkim uczniom biorącym udział w wyzwaniu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

05.04.2024

Mamy zaszczyt ogłosić, że uczennica klasy 8a, Nina Kopczyńska, została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Nina jest także laureatką XXXI Konkursu Złota Żaba 2023/2024, pieczę nad konkursem sprawuje Fundacja Edukacji Społecznej EKOS.
          Ninie - gratulujemy oraz życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć i sukcesów!

Beata Jędrzejewska oraz Aneta Sobkowiak

KONKURS RECYTATORSKI
          „Wiosenne przebudzenie”- eliminacje gminne

W dniu 12 marca w GOK Sokół w Czerwonaku odbyły się gminne eliminacje
          do konkursu recytatorskiego „Wiosenne Przebudzenie”.

Uczniowie SP Kicin:
          Agata Gruszczyńska, Ewa Bleja, Julia Jagodzińska, Antonina Weyna, Anna Grupa i Jan Nowicki wyrecytowali

swoje wiersze przed publicznością.

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowała się Antonina Weyna.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia Antoninie!

1.12.2023

Z radością informujemy, iż uczennice naszej szkoły
          MAJA BLIGE KL.6A
          MARTYNA BARCZAK KL.6A
          ANNA KRAWCZYK KL.6B
          zajęły I MIEJSCE w gminnym turnieju języka angielskiego W KRĘGU KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH - wiedzy    o Stanach Zjednoczonych Ameryki.
          W turnieju, który odbył się w dniu dzisiejszym w naszej szkole wzięły udział drużyny z Kicina, Koziegłów, Bolechowa oraz Owińsk.
          Drugie miejsce zajęła SP Koziegłowy, a trzecie SP Bolechowo.
          Uczniowie wszystkich drużyn wspaniale pracowali zespołowo rozwiązując rozmaite zadania językowe związane z kulturą, tradycjami, geografią oraz historią USA.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy oraz serdecznie gratulujemy!

Mistrzostwo Gminy Czerwonak w Unihokeju.

W dniu 11 i 12 października odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Gminy Czerwonak w Unihokeju. W tym roku udało się wywalczyć mistrzostwo i wicemistrzostwo gminy a co za tym idzie możliwość dalszej rywalizacji w rozgrywkach powiatowych. Sukces osiągnęliśmy w konkurencjach:
          Dziewcząt 4-6 Im.
          Chłopców 4-6 Im.
          Dziewcząt 7-8 Im.
          Chłopców 7-8 Im.

Gratulujemy odwagi i zaangażowania naszym wychowankom. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wspólnie z naszą reprezentacją przygotowywali się do zawodów. Podziękowania dla uczniów z zespołu technicznego.
          Jest to nasz wspólny sukces.
          Gratulacje !!!

Ze sportowym pozdrowieniem zespół wychowania fizycznego:
          Agnieszka Zimniak
          Katarzyna Herkt