Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego w Kicinie

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2018/2019

Dnia 27. listopada 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego „Zimowo i świątecznie” dla klas IV - VIII. Wzięło w nich udział 13  uczniów. W jury zasiadały: p. dyrektor B. Jędrzejewska, p. M. Mikosz i A. Panfil.

Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce zajęła  Zofia Walczak z klasy V a, która recytowała wiersz M. Strzałkowskiej
pt.: „Gwałtu retu co się dzieje?”

II miejsce zdobyła Marta Ślefarska z klasy VI c, prezentująca „Zimę” – W. Wieszczaka,

a III miejsce przypadło  Zuzannie Samulczyk z klasy VI a za interpretację utwór zatytułowany „Książka” – E. Szymańskiego.

Serdecznie gratulujemy !

Z radością informujemy, że do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego zakwalifikowali się:

MICHAŁ GRABOWSKI kl.VII C oraz LEON OELSCHLEGEL kl.VIII B.

Serdecznie gratulujemy!

Z radością informujemy, że V Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w Szkole Podstawowej w Czerwonaku ANTONINA WOLSZCZAK z kl.8A zajęła II miejsce, a OLGA BIEGAŁA z kl.8A III miejsce.

Gratulacje!

Z radością informujemy, że do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

MICHAŁ GRABOWSKI z kl.VII C oraz ZUZANNA KWIATKOWSKA z kl.VIII C.

Serdecznie gratulujemy!