nauczyciel |
zajęcia |
klasa |
dzień |
godziny |
sala |
Karwat Joanna |
kółko matematyczne / wyrównanie wiedzy – „Radzę sobie coraz lepiej” (na zmianę – co drugi tydzień) |
6a,6b |
poniedziałki |
7:10 – 7:55 |
sala 12 |
Królewicz Beata |
zaj. z uczniami z doświadczeniem migracji (uczniowie z Ukrainy) |
klasy 1-8 |
poniedziałki |
l.5 11:45-12:30 |
sala 5 |
l.6 12:45 – 13:30 |
l.7 13:40 – 14:25 |
Michałowska Magdalena |
zaj. z uczniami z doświadczeniem migracji (uczniowie z Ukrainy) |
klasy 1-8 |
poniedziałki |
11:45-12:30 |
sala 3 |
Twardowska Anna |
zajęcia plastyczno - techniczne |
1c |
poniedziałki |
11:45 – 12:30 |
sala 5 |
Wójcik Ewa |
kółko z języka polskiego |
5a,5b |
poniedziałki |
13:40 – 14:25 |
sala 16 |
Herkt Katarzyna |
gimnastyka korekcyjna |
2c |
wtorki |
11:45 – 12:30 |
sala korekcyjna |
Herkt Katarzyna |
gimnastyka korekcyjna |
2b |
wtorki |
12:45 – 13:30 |
sala korekcyjna |
Michałowska Magdalena |
zaj. z uczniami z doświadczeniem migracji (uczniowie z Ukrainy) |
klasy 1-8 |
wtorki |
13:30-14:15 |
sala 3 |
Sikora Anna |
kółko chemiczne |
7, 8 |
wtorki |
7:10 – 7:55 |
sala 18 |
Sobolewska Maria |
przygotowanie do egzaminu klas 8 „Zdasz to” |
8B |
wtorki |
13:40 – 14:25 |
sala 13 |
Herkt Katarzyna |
gimnastyka korekcyjna |
1b |
środy |
11:45 – 12:30 |
sala korekcyjna |
Zimniak Agnieszka |
gimnastyka korekcyjna |
1a |
środy |
11:45 – 12:30 |
sala gimnastyczna |
Herkt Katarzyna |
gimnastyka korekcyjna |
2a |
środy |
12:45 – 13:30 |
sala korekcyjna |
Zimniak Agnieszka |
gimnastyka korekcyjna |
3a |
środy |
12:45 – 13:30 |
sala gimnastyczna |
Zimniak Agnieszka |
SKS / WF z AWF |
klasy 4-8 |
środy |
7:00 – 7:45 |
sala gimnastyczna /murawa |
Zimniak Agnieszka |
SKS / WF z AWF |
klasy 4-8 |
środy |
13:30-14:15 |
sala gimnastyczna /murawa |
Geisler Izabela |
kółko artystyczno - matematyczne |
2a |
środy |
12:45-13:30 |
sala 14 |
Królewicz Beata |
zaj. z uczniami z doświadczeniem migracji (uczniowie z Ukrainy) |
klasy 1-8 |
środy |
l.6 12:45 – 13:30 |
sala 4 |
l.7 13:40 – 14:25 |
l.8 14:35 - 15:20 |
Michałowska Magdalena |
zaj. rozwijające kompetencje językowe i matematyczne |
2B |
środy |
11:45-12:30 |
sala 3 |
Przybilska – Wyczyńska Natalia |
kółko historyczne |
4 – 8 ? |
środy |
7:10 – 7:55 |
sala 25 |
Wójcik Ewa |
kółko z języka polskiego |
4b |
środy |
12:45-13:30 |
sala 16 |
Wójcik Ewa |
zaj. z uczniami z doświadczeniem migracji (uczniowie z Ukrainy) |
klasy 1-8 |
środy |
13:40 – 15:10 |
sala 16 |
Sobkowiak Aneta |
Bractwo Tęgich Głów |
8a |
środy |
14:35 - 15:20 |
sala 17 |
Zimniak Agnieszka |
WF z AWF / SKS |
klasy 4-8 |
czwartki |
13:30-14:15 |
sala gimnastyczna /murawa |
Herkt Katarzyna |
gimnastyka korekcyjna |
3b |
czwartki |
11:45-12:30 |
sala gimnastyczna |
Zimniak Agnieszka |
gimnastyka korekcyjna |
1c |
czwartki |
12:45-13:30 |
sala rytmiki |
Królewicz Beata |
kółko matematyczne |
3A |
czwartki |
11:45-12:30 |
sala 5 |
Gajewska Monika |
kółko artystyczno – plastyczne |
1b |
czwartki |
11:45 – 12:30 |
sala 21 |
Karwat Joanna |
kółko matematyczne / wyrównanie wiedzy – „Radzę sobie coraz lepiej” (na zmianę – co drugi tydzień) |
7a, 7b |
czwartki |
7:10 – 7:55 |
sala 12 |
Sikora Anna |
kółko biologiczne |
5, 6 |
czwartki |
7:10 – 7:55 |
sala 18 |
Turek Karolina |
kółko plastyczne |
1a |
czwartki |
11:45-12:45 |
sala 8 |
Sobolewska Maria |
kółko matematyczne / wyrównanie wiedzy – „Radzę sobie coraz lepiej” (na zmianę – co drugi tydzień) |
4a, 4b |
czwartki |
13:40 – 14:25 |
sala 13 |
Dolska Małgorzata |
Kółko rozwijające kompetencje matematyczne i językowe |
2b |
piątki |
11:30 – 12:15 |
sala 9 |
Zimniak Agnieszka |
WF z AWF / SKS |
|
piątki |
7:00 – 7:45 |
sala gimnastyczna /murawa |
|
|
|
|
|
|
SZACHY Jędrzej Sowa |
Szachy |
płatne |
środy |
13:30-15:30 |
sala 1 |
ARTS FUN |
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA |
płatne |
poniedziałki |
15:00-16:00 |
sala gimnastyczna |
|
|
płatne |
środy |
14:30-15:30 |
sala gimnastyczna |
Knock Knock |
majsterkowanie |
płatne |
co drugi poniedziałek 16.10, 30.10.2023 |
14:30-16:00 |
sala 1 |
Warsztat Formy |
zajęcia sportowe dla dzieci |
płatne |
piątek |
16:00-17:00 |
sala gimnastyczna |
UKS GO BASKET |
Koszykówka |
płatne |
wtorki |
17:00-18:30 |
sala gimnastyczna |
|
|
płatne |
wtorki |
19:00-20:30 |
sala gimnastyczna |
|
|
płatne |
piątek |
17:00-18:30 |
sala gimnastyczna |
|
|
płatne |
piątek |
19:00-20:30 |
sala gimnastyczna |
ZROZUM TO |
robotyka |
płatne |
czwartki |
14:00-15:00 |
sala 1 |