• Mistrzostwa Gminy Czerwonak w Unihokeju

W dniach 11 i 12 października odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Gminy Czerwonak w Unihokeju.

W tym roku udało się wywalczyć mistrzostwo i wicemistrzostwo gminy, a co za tym idzie możliwość dalszej rywalizacji w rozgrywkach powiatowych. Sukces osiągnęliśmy w konkurencjach:

- dziewcząt 4-6 I miejscie,

- chłopców  4-6 I miejscie,

- dziewcząt 7-8 II miejsce,

- chłopców  7-8 I miejsce.

Gratulujemy odwagi i zaangażowania naszym wychowankom. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wspólnie z naszą reprezentacją przygotowywali się do zawodów. Podziękowania dla uczniów z zespołu technicznego.

Jest to nasz wspólny sukces.

Gratulacje!!!

Ze sportowym pozdrowieniem zespół wychowania fizycznego:

Agnieszka Zimniak

Katarzyna Herkt

Szymon Gogola

• Sztafetowe Biegi Przełajowe

• Dnia 22.09.2023 roku nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas Gminnych Mistrzostw Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się przy SP w Koziegłowach. Nasza reprezentacja w składzie:  Zuzia Babiarczyk, Ola Błoch, Lena Czaplińska, Kaja Derpińska, Helena Konpczyńska, Julia Lisowska, Weronika Nowak, Maja Solarek, Emilka Świątek, Michalina Tłuchowska, Wiktoria Urban, Eliza Weber, Tosia Weyna,  Agata Wiśniewska, Marcel Andrzejczak, Kamil Chmura, Jan Chojecki, Szymon Florys, Bartek Fus, Oliwier Karbowy, Kuba Kowalewski, Kacper Kowgier, Paweł Nędza, Ksawery Szreder, Wojtek Tchórzewski, Piotr Tomaszewski, Maurycy Zabłocki i Adam Zacharzewski  po fantastycznej zdrowej rywalizacji osiągnęła bardzo wysokie wyniki. Chłopcy do samego końca dzielnie walcząc zajęli II miejsce. Dziewczyny wywalczyły I miejsce i tym samym awansowały do Finału Powiatu Poznańskiego, które odbędą się już niebawem.  Z zadowoleniem i ogromną satysfakcją wróciliśmy do szkoły.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Dumni nauczyciele wychowania fizycznego.

Dnia 28.09.2023 roku w Krośnie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych i oczywiście nie mogło zabraknąć tam naszej dzielnej ekipy z Kicina! Wspaniała reprezentacja żeńska w składzie: Zuzia Babiarczyk, Ola Błoch, Lena Czaplińska, Kaja Derpińska, Lena Gronkowska, Helena Konpczyńska, Julia Lisowska, Weronika Nowak, Maja Solarek, Emilka Świątek, Michalina Tłuchowska, Wiktoria Urban, Eliza Weber, Tosia Weyna i Agata Wiśniewska  pod czujnym okiem pani Agnieszki, pobiegła pięknie i dała z siebie wszystko. Dziewczyny klas 4- 6 uplasowały się na XI miejscu, a klas 7-8 na XIII miejscu. BRAWO! Jest moc! Gratulujemy- odwagi,  wysiłku i sportowego ducha, który napędza i pozwala pokonywać słabości.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Zespół wychowania fizycznego